Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na
politykę cookies
Rozumiem
< 6kg
5 - 20 kg
12+ kg
To pieluszki dla dzieci przedwcześnie urodzonych. Preemie Care System skupia się na cechach dla nich najistotniejszych – bezpieczeństwie, delikatności oraz trosce o ich wrażliwą skórę.
To pieluszki dla dzieci w pierwszych miesiącach życia. Pierwsze dwa rozmiary pieluszek (0 - Before Newborn oraz 1 - Newborn) posiadają wycięcie na kikut pępowinowy, dzięki czemu pieluszka nie podrażnia wrażliwego pępuszka.
To zestaw produktów Bella Baby Happy przeznaczonych dla dzieci, które zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki. Wszystkie pieluszki z tego etapu są wykonane w technologii 360° comfort system, która zapewnia swobodę ruchu.

Ciąża tydzień po tygodniu

Dowiedz się jak będziecie się zmieniać każdego tygodnia...

Poradnik Szczęśliwych rodziców

Zmiana pieluszki

Pierwsze przewijanie to dla niedoświadczonych rodziców często duży stres. Oto kilka zasad, których warto przestrzegać, aby chwile na przewijaku były dla Was obojga przyjemnością.

Bez odparzeń - jak chronić delikatną skórę noworodka

Zauważyłaś zaczerwienione, bolesne miejsca na skórze Twojego Maluszka? To znak, że pojawiło się podrażnienie skóry, którego nie należy lekceważyć.

Happy Baby

Aplikacja Happy to rodzaj spersonalizowanego dziennika, mającego towarzyszyć rodzicom w czasie ciąży i po urodzeniu dziecka.

więcej

Zobacz także

  • Pieluszki - sklep internetowy