Otwórz mobilne menu
Aplikacja Happy

Happy Baby

Wygodna aplikacja dla nowoczesnych rodziców - wszystkie istotne informacje dotyczące ciąży i rozwoju dziecka w jednym miejscu. Aplikacja składa się z dwóch trybów: „Ciąża” i „Dziecko”.

Aplikacja Happy

Ciąża

Przed narodzinami dziecka możesz monitorować ciążę tydzień po tygodniu - sprawdzać jak rozwija się Twój maluch, notować przyrost wagi czy ustawić przypomnienie o wizycie lekarskiej.

pokaż więcej

Dziecko

Po narodzinach dziecka możesz w prosty sposób kontrolować zdrowie i rytm dnia swojego malucha. Aplikacja umożliwia notowanie częstotliwości karmień czy długości snu. Pozwala także dodawać wizyty lekarskie i notatki, co znacznie ułatwi Ci organizację dnia.

pokaż więcej

Aplikacja Happy

Aplikacja przed urodzeniem

wsparcie na każdym etapie ciąży

Sprawdzaj jak rozwija się twoje dziecko

Odliczaj dnido porodu

Happy Baby to szybki dostęp do informacji, w którym tygodniu ciąży jesteś i ile dni zostało do porodu. W wersji dla taty znajdziesz podobne dane. Dodatkowo dowiecie się, co zazwyczaj w tym czasie dzieje się z organizmem kobiety.

Aplikacja po urodzeniu

życie z maluchem pod kontrolą

Którą piersiąkarmiłaś ostatnio?

Notuj, którą piersią karmisz dziecko i jak długo. Po porodzie jest sporo innych rzeczy, o których powinnaś pamiętać. O tym już nie musisz.

Sprawdzaj jak rozwija się twoje dziecko

Pobierz aplikację teraz

Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies.

Rozumiem
Asystent ciążyAsystent ciąży Asystent po urodzeniuAsystent po urodzeniu Kup onlineKup online